Nova akcija u domenu primarne prevencije i obuke za ponašanje u vanrednim situacijama

PAŽNJA:
Petak, 26.2.2016. u 12.30h.

[span6]
Medicinska škola će u saradnji sa vatrogasno- spasilačkim bataljonom odeljenja za vanredne situacije u Zrenjaninu, organizovati realistički prikaz gašenja požara i evakuacije, sa pružanjem prve pomoći povređenom licu.
Prvu pomoć će pružiti nastavnici i učenici koji trenutno pohađaju redovnu nastavu iz prve pomoći. Vežbom će biti obuhvaćeni svi učenici i zaposleni koji se nađu u zgradi u to vreme.

S obzirom da svi učenici pohađaju nastavu tog dana u prepodnevnoj smeni, vežbi će prisustvovati oko 750 osoba, uključujući i zaposlene. Medicinska škola na ovaj način nastavlja sa svojim akcijama u domenu primarne prevencije i obuka za ponašanje u vanrednim situacijama.

[/span6]
[span6]