Poštovani prijatelji naše škole, s ponosom objavljujemo najnovije rezultate koje je naša škola ostvarila. Naši učenici su ostvarili sledeće rezultate na takmičenjima:
Nemački jezik:
2. mesto na okružnom / gradskom takmičenju osvojila je Leona Nađivan (IV/6) i time stekla pravo da učestvuje na republičkom takmičenju.
Istorija: na opštinskom takmičenju:
  • 1. mesto osvojila je Tamara Maksimović (II5)
  • 2. mesto osvojio je Aleksandar Stojiljković (II3)
  • 3. mesto osvojio je Jovan Šušnjar (II3)
  • 3. mesto osvojio je još i Đorđević Danilo (I/4)
  • Zahvaljujući ovim rezultatima svi navedeni učenici učestvovaće i na sledećem rangu takmičenja.
    Srpski jezik: Na zonskom takmičenju recitatora u Čoki učenice Isidora Jovanović i Anja Medić (III/2) prošle su na sledeći rang takmičenja – pokrajinsko takmičenje u Sečnju.
    Mađarski jezik: 21. marta u Zrenjaninu održano je i polufinale takmičenja srednjoškolaca u raznim umetničkim disciplinama (recitovanje, dramski monolog, pisanje pesama, novela, humoreski itd.). Na ovom takmičenju učestvovali su i naši učenici iz mađarskih odeljenja. U finale ovog takmičenja plasirali su se: Aniko Manga (recitovanje) i Žolt Barabaš (humoreska). Oboje su učenici odeljenja IV/6.
    Svim učenicama i učenicima želimo puno uspeha na sledećem rangu takmičenja.