Projekat škole sa NVO “Kocka”

MEDICINSKA ŠKOLA IZ ZRENJANINA u saradnji sa NVO »Kocka« i ove godine sprovodi projekat u oblasti karijernog savetovanja pod nazivom »Unapređenje kvaliteta usluge karijernog vođenja i savetovanja u srednjoškolskim ustanovama«.
Cilj projekta je da se izgradi sistem održivih usluga karijernog vođenja i savetovanja kroz unapređenje kvaliteta same usluge.
Kako bismo ostvarili ovaj cilj nameravmo da sprovedemo sledeće aktivnosti u našoj školi:
– Istraživanje o postignućima treninga i mentoringa iz prethodne godine;
– Obuka članova karijernog tima škole za prenos znanja unutar tima za karijerno savetovanje;
– Održavanje treninga namenjenih zaposlenima u školi u oblasti karijernog savetovanja.
Projekat se sprovodi do decembra 2015. godine u 13 srednjih škola sa teritorije AP Vojvodine koje izvode nastavu na mađarskom i srpskom jeziku.
»Kocka« je i ove godine obezbedila finansiranje projekta od strane Solidar Susse – Kancelarije u Beogradu.

Skini zvanični dokument: