Dragi osmaci,

Pošto zbog trenutne epidemiološke situacije ove godine nismo u mogućnosti da organizujemo dan otvorenih vrata, pokušaćemo u nizu objava na društvenim mrežama da vam bar na ovaj način predstavimo smerove koje ove godine upisujemo u našoj školi. Prvi u nizu objava odnosi se na smer medicinska sestra-tehničar. Ove godine Medicinska škola Zrenjanin upisuje 3 odeljenja medicinskih sestara i tehničara na srpskom nastavnom jeziku i jedno odeljenje na mađarskom nastavnom jeziku. Kako ovo zanimanje izgleda? Koje su odgovornosti i obaveze jedne medicinske sestre ili tehničara? Koje su osobine neophodne za ovo zanimanje? Ako te zanimaju odgovori na ova pitanja, informacije o tome možeš pronaći na ovom linku:

https://medicinska-skola.edu.rs/medicinska-sestra-tehnicar/

Ako želiš da saznaš kako izgleda nastava na ovom smeru u našoj školi, informacije o tome možeš pronaći ovde

https://poslovi.infostud.com/.../Medicinski.../42

Zanima te koje ćeš sve predmete imati na ovom smeru? Pogledaj nastavni plan i program na istoj stranici naše škole. Za kraj u prilogu možeš pogledati nekoliko slika sa nastave u našoj školi.
Med-ses-teh11 Med-ses-teh