Poštovani prijatelji naše škole, s ponosom objavljujemo najnovije rezultate koje je naša škola ostvarila. Bili smo domaćini dva Okružna takmičenja i to iz predmeta Hemija i Biologija i ostvarili sledeće rezultate: Hemija: I razred 3. mesto osvojio je Stefan Ugrinov I/5 IV razred 1. mesto osvojio je Nikola Jandrić IV/5 2. mesto osvojio je Jevrem Stojanović IV/5 Biologija: III razred 1. mesto osvojio je Srđan Lazin III/3 IV razred 1. mesto osvojila je Biljana Turinski IV/2 Svi ovi učenici su se plasirali na republičko takmičenje! Na republičkom takmičenju iz predmeta Nemački jezik 3. mesto osvojio je Sabo Robert IV5. Čestitamo i profesorima koji su jednako zaslužni za ovaj uspeh a to su Dijana Kocić, Mirjana Ćurić, Ivana Slankamenac i Daniel Kiš!