Non scholae, sed vitae discimus.
    Naslovna strana    |    Obrazovni profili    |    Predmeti    |    Vesti
Vesti

- Raspored aktivnosti vezanih za maturu možete pogledati ovde.

- Za razredne starešine kojima je potrebna pomoć pri štampanju svedočanstava - ukoliko svi učenici uče isti strani jezik (npr. engleski) popunite ovaj formular u excelu. U suprotnom, ako ima učenika koji uče neki drugi strani jezik osim engleskog (npr. nemački, ruski) popunite ovaj formular. Unesite prezimena i imena učenika i predmete u za to predviđena polja obavezno ćirilicom i ocene kao u dnevniku. Ukoliko je učenik oslobođen fizičkog, to polje za ocenu ostaviti prazno. Detaljno uputstvo može se naći na Microsoft sajtu - ovde.

- Medicinska škola ima učenike koji se zbog najviših rezultata upućuju na republička takmičenja iz: matematike, istorije, hemije, biologije i anatomije.

- Maturanti završavaju teoretsku nastavu 16.5.2014. Maturska priredba je 20.6.2014. u kristalnoj dvorani, a matursko veče u hotelu "Vojvodina".

- Portfolio nastavnika - kako napraviti.

- Raspored blokova u drugom polugodištu je ovde.

- Nova e-mail adresa škole je: medicinskazr@beotel.net