Non scholae, sed vitae discimus.
    Naslovna strana    |    Obrazovni profili    |    Predmeti    |    Vesti
Vesti

- Raspored blok nastave iz muzičke kulture za prve razrede možete preuzeti ovde.

- Godišnji izveštaj rada škole za 2013/2014. Godišnji plan rada škole za 2014/2015.

- Raspored blok nastave za farmaceutske tehničare i kozmetičke tehničare za 2014/15

- Raspored blok nastave iz prve pomoći i zdravstvene nege za 2014/2015. školsku godinu možete preuzeti ovde.

- Plan i program ministarstva prosvete 2014 za stručne i opšteobrazovne predmete sa predviđenim ciljevima i ishodima možete preuzeti ovde.

- Formular za godišnji plan rada nastavnika možete preuzeti ovde. Popunjen globalni (godišnji) plan šaljete psihologu škole na adresu: stasapopov@gmail.com . Mesečni plan možete preuzeti ovde. Ovo se predaje direktoru do 5. u mesecu na adresu: medicinskazr@beotel.net . Uputstvo za izradu novih planova je ovde.

- Školska godina je počela 1.9.2014.

- Medicinska škola ima učenike koji se zbog najviših rezultata upućuju na republička takmičenja iz: matematike, istorije, hemije, biologije i anatomije.

- Portfolio nastavnika - kako napraviti.

- Nova e-mail adresa škole je: medicinskazr@beotel.net